Oferty pracy

Samodzielny Pracownik Marketingu

Komunikując się z naszymi klientami i kontrahentami z branży nasiennej będziesz propagował/a postęp w produkcji rolniczej oraz miał realny wpływ na rozwój naszej firmy. Dzięki Twojej kreatywności chcemy skutecznie promować najnowsze osiągnięcia hodowlane i technologiczne w dziedzinie/zakresie nasion rolniczych. Zakres obowiązków: planowanie i realizacja budżetu, współudział z Zarządem w budowaniu strategii Firmy, przygotowanie materiałów reklamowych oraz PR, organizacja targów i wystaw, koncepcja i koordynacja projektów, koncepcja i wdrażanie rozwiązań ułatwiających […]

Czytaj dalej

Specjalista ds. kontraktacji

Lubisz rolnictwo? Znasz się na uprawie zbóż, traw, roślin drobno- i grubo-nasiennych? Jesteś osobą komunikatywną, samodzielną i zorientowaną na cel? Jeśli na wszystkie pytania Twoja odpowiedź jest twierdząca to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą!!!! Do naszego nowego działu kontraktacji poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kontraktacji – Polska północno-wschodnia Więcej szczegółów? Znajdziesz je poniżej.

Czytaj dalej

Płatny staż w Top Farms

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów magisterskich, łatwo nawiązujesz kontakty i jesteś proaktywny, to ten staż jest właśnie dla Ciebie! Organizujemy staże w działach: produkcja, logistyka, finanse i administracja, marketing. Zakres merytoryczny, miejsce odbywania stażu oraz jego długość ustalane są indywidualnie. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres praca.agro@topfarms.pl.

Czytaj dalej