O firmie

O Top Farms Agro

Top Farms Agro jest dużym i renomowanym producentem kwalifikowanego materiału siewnego na polskim rynku. Współpracujemy z najlepszymi hodowcami roślin rolniczych w Polsce i w Europie.

Doskonale rozumiemy potrzeby rolnika i dlatego, aby sprostać jego wymaganiom, dokładamy wielu starań, by uzyskać materiał siewny najlepszej jakości.

O spółce

Top Farms Agro wywodzi się z grupy firm Top Farms. Jest to grupa farmerska należąca do Spearhead International, który gospodaruje na 75 000 ha w Europie. Wiedzę i doświadczenie czerpiemy bezpośrednio z praktyki. Doskonale rozumiemy potrzeby rolników ponieważ jesteśmy jednymi z nich.

Konsekwentnie dbamy o każdy szczegół: od jakości nasion i stosowanych zapraw po sprawną logistykę. Dzięki temu Top Farms Agro stało się znaczącą firmą nasienną na rynku polskim.
Top Farms Agro prowadzi doświadczenia oraz uprawy rozmnożeniowe w całej Polsce, a także w Czechach i na Słowacji. Poza zmniejszeniem ryzyka klimatycznego Top Farms Agro w ten sposób zyskuje doskonałą wiedzę na temat możliwości wykorzystania poszczególnych odmian w różnych rejonach Polski.

Atutem Top Farms Agro jest również stosowanie nowoczesnych technologii, dzięki którym proces oczyszczania i zaprawiania nasion przebiega sprawnie, gwarantując terminowe dostawy najwyższej jakości nasion.

Wizja i misja

Wywodzimy się z tradycji rolnej, dlatego wyraźniej dostrzegamy potrzebę poprawy rentowności rolnika. Wkładamy serce w uzyskanie materiału siewnego o możliwie najlepszych właściwościach technicznych. Chcemy zagwarantować Państwu pewność w uzyskaniu odpowiedniej wysokości i jakości plonu. Dzięki temu, że wiemy więcej niż tylko to, jak wyhodować ziarno, które przyniesie pożądane korzyści, dążymy do tego, aby każdy polski rolnik miał możliwość uprawy roślin z najlepszych w Polsce nasion.

Za główny cel stawiamy sobie optymalny wybór materiału siewnego od najlepszych polskich i światowych hodowców, który gwarantuje stabilność i pewność plonu. Cena nasion z Top Farms Agro jest zawsze adekwatna do ich jakości. Niewątpliwie, Państwa wybór przyczynia się do zwiększenia opłacalności produkcji rolnej i co z tym związane – rozwoju rolnictwa.