Top Farms Nasiona Nasiona Premium

Program Nasienny Nasiona Premium

Program NASIONA PREMIUM

 jest nowatorską inicjatywą firm Top Farms Agro Sp. z o.o., DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. oraz Timac Agro.

Marka NASIONA PREMIUM to z jednej strony kwalifikowany materiał siewny zbóż o bardzo dobrych parametrach jakościowych, a z drugiej pełna informacja o proponowanej przez nas nowoczesnej technologii uprawy danej odmiany opracowanej przez Timac Agro.

Głównym celem Programu NASIONA PREMIUM jest promowanie i zachęcanie rolników do stosowania efektywnych i nowoczesnych technologii produkcji zbóż w oparciu o kwalifikowany materiał siewny najnowszych odmian o dużym potencjale plonowania. Działania te pozwolą przyczynić się do podniesienia opłacalności uprawy zbóż oraz poprawy konkurencyjności gospodarstw rolnych.

Uczestnicy programu NASIONA PREMIUM, oprócz zakupu kwalifikowanego materiału siewnego o bardzo dobrych parametrach jakościowych, mają zapewnione fachowe doradztwo i kompleksowy serwis gwarantowany przez uznane na polskim rynku firmy obsługi rolnictwa.

 

Dariusz Majchrzycki
DANKO

 

Nasiona Premium to program założony już 10 lat temu. Do tego programu kierujemy nasze najlepsze i najnowsze odmiany. Tylko profesjonalne przygotowanie nasion gwarantuje, że nasze odmiany w pełni oddadzą swój potencjał genetyczny, a rolnik będzie mógł w pełni ten potencjał wykorzystać.

Firma DANKO powierzyła Top Farms Nasiona wiele odmian, w tym również odmiany na wyłączność reprodukcji i dystrybucji w Polsce. Wynikało to z gwarancji wysokiej jakości produkowanego przez Top Farms Nasiona materiału siewnego.

 

Maciej Majchrzycki
Timac Agro

 

Program Nasiona Premium i zaangażowanie firmy Timac Agro Polska jest odpowiedzią na potrzeby rolników chcących maksymalnie wykorzystać potencjał plonowania zbóż. Dzięki niemu mają możliwość uprawy w oparciu o połączenie najlepszych jakościowo odmian oraz innowacyjnych nawozów z biostymulacją.