Kariera

Znajdź swoje miejsce w naszej firmie.

1.    Dział produkcji

 

Produkcja materiału siewnego odbywa się w trzech zakładach: Runowie k. Kórnika (wielkopolskie), Czachorowie k. Gostynia (wielkopolskie) oraz w Widoku k. Głubczyc (opolskie). Zespół dba o to, aby wytworzyć nasiona na czas, w wymaganej ilości, określonych opakowaniach, a przede wszystkim posiadające najwyższą jakość.

2.    Laboratorium i kontrola jakości

 

O jakość kwalifikowanego materiału siewnego dbają pracownicy laboratorium i kontroli jakości. W laboratorium dokonywane są analizy mające na celu uznanie materiału siewnego za kwalifikowany i wystawienia mu świadectwa kwalifikacji. Uzyskiwane wyniki oceny nasion oraz okresowych kontroli jakości procesu produkcji, przyczyniają się do stałego jej doskonalenia. Dzięki pracownikom tego działu nabywcy mogą być pewni, że otrzymują materiał siewny o pełnej wartości siewnej.

3.    Logistyka

 

Dział ten zajmuje się zapewnieniem ciągłości w gospodarce magazynowej, logistyką produkcji oraz transportem wyrobu gotowego.  Angażowane są różne środki transportu, na terenie całego kraju i za granicą. Dział logistyki odpowiada za realizację zamówień sprzedażowych współpracując zarówno z dużymi i mniejszymi firmami spedycyjnymi.

4.    Dział handlowy

 

Załoga handlowa to motor funkcjonowania firmy. Tworzy ją zespół sześciu regionalnych koordynatorów sprzedaży. Głównym celem każdego z nich jest zapewnienie dostępności naszego materiału siewnego w całej Polsce. Pracownicy działu handlowego to również doradcy, z dużą wiedzą agrotechniczną. Wraz z nimi rolnicy mogą dobrać odpowiednią odmianę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

5.    Centrala spółki

 

Oprócz biura zarządu spółki, w Poznaniu znajduje się również zespół administracyjny. Specjaliści ds. administracji, marketingu, finansów, kontrolingu czy HR wspierają swoimi działaniami główne procesy w firmie.

Poszukujemy osób zaangażowanych i kreatywnych, które chętnie podejmują wyzwania i są zorientowane na samodoskonalenie, mających własne pasje i zainteresowania.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij swoje CV na adres: praca.agro@topfarms.pl
Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby obecnego procesu rekrutacji i rekrutacji realizowanych w przyszłości przez Top Farms Agro Sp. z o.o. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. Nr 133 poz. 883).

KORZYŚCI PRACY W TOP FARMS AGRO:

Praca w firmie będącej liderem na rynku nasiennym
Stabilność zatrudnienia
Możliwość wprowadzania i realizacji własnych pomysłów
Ciągły rozwój
Bogaty pakiet socjalny