Top Farms Nasiona Artykuły OD 10 LAT WSPÓLNIE SIEJEMY NA POLSKICH POLACH
11 czerwca 2018

OD 10 LAT WSPÓLNIE SIEJEMY NA POLSKICH POLACH

Top Farms Nasiona

Wiktor KreftOd kiedy kupuję Top Farms Nasiona zwiększyły się moje plony, a co za tym idzie rentowność mojego gospodarstwa. Odpowiada mi doradca nasienny, który jest fachowcem w tym, co robi.

Wiktor Kreft, Wielki Podleś, woj. pomorskie

 

Damian PeplińskiSieję Top Farms Nasiona, ponieważ są przygotowane w sposób rzetelny, nigdy nie miałem z nimi najmniejszych problemów. Są to bardzo dobre odmiany, sprawdzone w moim rejonie, są dobrze zaprawione, oczyszczone – reasumując są wysokiej jakości.

Damian Pepliński, Dębnica, woj. pomorskie

 

Mateusz SzubaTop Farms Nasiona ma w swojej ofercie odmiany na każde pole i na każde warunki. Nieustannie ukazują się nowości, które zawsze znajdują się w czołówce odmian plonujących w naszym kraju.

Mateusz Szuba, Mierzeszyn, woj. pomorskie

 

Andrzej NowińskiMija kolejny owocny rok współpracy z Top Farms Nasiona. Mimo trudnego roku 2017 – zmiennej aury, która nie rozpieszczała nas rolników, odmiany TFN „dały radę” i z zadowoleniem kontynuuję zasiewy na moich polach odmianami tej firmy. Cenię sobie jakość przygotowania nasion oraz wsparcie, jakie otrzymuję w prowadzeniu moich pól, dlatego każdemu mogę polecić Top Farms Nasiona.

Andrzej Nowiński, Jeziora Wielkie, woj. kujawsko-pomorskie

 

Krzysztof RonkiewiczPszenicę wysiewam na powierzchni 300 ha i jestem bardzo zadowolony z profesjonalnych porad doradcy nasiennego Top Farms Nasiona. Nasza współpraca trwa już ponad 7 lat i w tym okresie wysiewałem zawsze odmiany pszenic Top Farms Nasiona, które nigdy mnie nie zawiodły.

Krzysztof Ronkiewicz, Julianowo, woj. warmińsko-mazurskie

 

Stanisław Tamborski
Obserwuję pola grupy Top Farms, widzę fachową pracę agronomów. To pokazuje, że o towar dba się od momentu wysiewu. Druga kwesta – doradztwo i zaangażowanie. Obecność na polu, częste lustracje – po prostu zaangażowanie w produkcję polową u rolnika, pomoc w doborze odmian, a nie tylko sprzedaż. Po trzecie świetne odmiany – cenię to, że w ofercie jest wiele bardzo dobrych odmian.

Stanisław Tamborski, Cykowo, woj. wielkopolskie

 

Wacław DomaniakŚwietne odmiany o bardzo dobrej jakości. Lubię nowości, a w ofercie co roku znajduje jakieś nowe perełki, które sprawdzają się na naszych polach. Wysoka jakość towaru, zaangażowanie doradcy przez cały okres wegetacji to rzeczy, które najbardziej cenie w Top Farms Nasiona.

Wacław Dominiak, Kamieniec, woj. wielkopolskie

 

Jan ReczekWspółpracuję z Top Farms Nasiona już wiele lat, mam porównanie z innymi firmami i muszę stwierdzić, że zdecydowanie Top Farms Nasiona najbardziej spełniają moje oczekiwania. Wybierając je mogę spokojnie spać nie zamartwiając się o plony.

Jan Reczek, Kiljanów, woj. dolnośląskie

 

Łukasz JezierskiNie można wytworzyć dobrej jakości odmian w domowych warunkach. Brak dostępu do materiału bazowego, brak dobrego wyczyszczenia, brak dobrych zapraw – to wszystko, co składa się na wysoką jakość nasion Top Farms Nasiona jest niedostępne dla zwykłego rolnika. Dlatego ja wybieram Top Farms Nasiona.

Łukasz Jezierski, Przecław, woj. lubuskie

 

Jan GolecUważam, że Top Farms Nasiona jest numerem jeden na rynku, jeśli chodzi o jakość i produkcję nasion. Widoczna bardzo wysoka czystość materiału – co jest dla mnie bardzo ważne. Następnie jakość zaprawienia – widoczne równomierne pokrycie nasion zaprawą.

Jan Golec, Gościkowo, woj. lubuskie

 

Krzysztof KomorowskiTop Farms Nasiona kupuję od 4 lat, głownie ze względu na jakość. Odmiany podczas wegetacji na polu robią bardzo dobre wrażenie. Różnice są bardzo łatwe do spostrzeżenia. Moje pola wyglądają równiutko a zasiewy są zdrowe. Do tego doradca, na którego zawsze moge liczyć. Z tej wspólpracy jestem bardzo zadowolony.

Krzysztof Komorowski, Daleszynek, woj. wielkopolskie

 

Tadeusz SołdońW porównaniu do innych firm od razu widać lepiej wyselekcjonowane nasiona, bardziej zaprawione – zaprawa trzyma się na nasionach. Inne nasiona wyglądały tak, jakby „przeleciały” przez zaprawę. Z innych firm, gdy się opróżniało big-bag na końcu wylatywał pył – tutaj tego nie ma.

Tadeusz Sołdoń, Lipiny, woj. łódzkie

 

Karol PietnoczkaPlon buduje się od nasion, w związku z tym szukając bardzo dobrej jakości materiału nasiennego kilka lat temu podjęliśmy współprace z Top Farms Nasiona. Patrząc na przygotowanie nasion, czystość gatunkową oraz zaprawienie możemy być spokojni, że to co trafi do ziemi na naszych polach okaże się dobrą inwestycją. W doborze odmian oraz w agrotechnice możemy liczyć na wsparcie doradcy nasiennego Top Farms Nasiona który dzieli się z nami cennymi uwagami.

Karol Pietnoczka, Bobolice, woj. zachodniopomorskie