Top Farms Nasiona Artykuły By polski rolnik był zadowolony!
14 września 2018

By polski rolnik był zadowolony!

Odmiany, które oferuje Top Farms Agro, są dokładnie wyselekcjonowane ze wszystkich najlepszych, polskich i światowych hodowli. Dlatego idealnie nadają się do uprawy na polskie pola.

Jedną z najchętniej wybieranych przez rolników odmian jest pszenica ozima Hondia. – To odmiana bardzo uniwersalna. Nadaje się na każdy teren w Polsce. Od trzech lat święci sukcesy na rynku – informuje Łukasz Kostyk, dyrektor handlowy Top Farms Agro .

Top Farms Agro to renomowany producent kwalifikowanego materiału siewnego, który stawia przede wszystkim na jakość. Jak podkreśla dyrektor Łukasz Kostyk – dobieramy odmiany, które są zimotrwałe,odporne na wszelkiej maści choroby oraz dysponują wysokim potencjałem plonotwórczym.

Prezes firmy Leszek Lipski wyznaje zasadę, że warto wybierać te odmiany, które są wypróbowane w naszych, polskich warunkach. – Przy wyborze materiału siewnego spróbujcie jak najwięcej się dowiedzieć, jak w praktyce dana odmiana spisuje się w danych, lokalnych warunkach – radzi gospodarzom Leszek Lipski.

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu oraz oglądnięcia reportażu filmowego z linii produkcyjnej w miejscowości Runowo.