Top Farms Nasiona Artykuły Profesjonalne doradztwo i serwis
6 czerwca 2018

Profesjonalne doradztwo i serwis

doradcy top farms

Nasi klienci mogą liczyć na fachową poradę doradców Top Farms Nasiona przez cały rok. Zarówno jeśli chodzi o wybór odpowiedniej odmiany, jak i opiekę nad uprawami. 

Wypowiedzi doradców nasiennych

Doradcy Top Farms Nasiona to ludzie doskonale znający warunki, w jakich pracują rolnicy z ich terenów, ponieważ sami się z nich wywodzą. Dzięki temu mamy pewność, że prezentowane rozwiązania są dedykowane do specyfiki gospodarstw.

Jarosław Zygmański

Na moim terenie występuje klimat dosyć zimny i wilgotny, przez co koncentruję się na dobieraniu odmian zimotrwałych. Najczęściej zalecam pszenicę ozimą Hondia i pszenżyto ozime Gringo. W tym roku nowością będzie jęczmień ozimy LG Veronica, który z pewnością dobrze sprawdzi się w moich rejonach. Praca we własnym gospodarstwie pomaga mi w wielu momentach zrozumieć potrzeby rolników, przez co jestem doradcą, a nie tylko sprzedawcą raz w roku.

Jarosław Zygmański, Doradca Nasienny Top Farms Nasiona, Rejon I

 

Przemysław TomaszewskiObszary mego działania cechują kaprysy pogody, które nie pozwalają normalnie wegetować roślinom, a co za tym idzie, wciąż muszę być przygotowany i aktywnie wspierać moich klientów poprzez dobór odmian i doradztwo agrotechniczne. Na gospodarstwach o lepszych glebach często polecam sprawdzoną już u nas pszenicę ozimą Nelson. Tegoroczną nowością, której sukcesu jestem u siebie pewien, jest pszenica RGT Metronom. Rolnikom, poszukującym dobrych pszenżyt zalecam Kasyno – ubiegłoroczną nowość z hodowli Danko.

Przemysław Tomaszewski, Doradca Nasienny Top Farms Nasiona, Rejon II

 

Zbigniew UrbaniakDoradzam w regionie,  w którym na północy dominuje pszenica i rzepak z uwagi na dobrą bonitację gleby oraz dużą ilość gospodarstw wysokotowarowych. Na każdym odwiedzanym gospodarstwie spotykam się z ogromną pracą i zaangażowaniem rolników w uzyskanie jak najwyższego plonu i potrzebą fachowego doradztwa w zakresie wysiewu kwalifikowanego materiału siewnego. Ze względu na specyficzny klimat, najczęściej w moich zaleceniach znajdują się pszenice ozime Ostroga, Bohemia oraz żyto Dańkowskie Agat.

Zbigniew Urbaniak, Doradca Nasienny Top Farms Nasiona, Rejon III

 

Olga DomerackaPowiedzenie „Wielkopolska mozaiką stoi” ma stuprocentowe odzwierciedlenie w rzeczywistości. Różnorodność gleb stanowi duże wyzwanie dla wielkopolskich rolników. Jedno pole potrafi pokazać kilka obliczy danej odmiany. W tych trudnych warunkach najlepiej sprawdzają się pszenica ozima Hondia i LG Jutta. Po doświadczeniach na naszych polach jestem przekonana, że tegoroczna nowość – jęczmień ozimy Padura śmiało dołączy do tego grona.

Olga Domeracka, Doradca Nasienny Top Farms Nasiona, Rejon IV

 

Piotr BućkoTeren południowo-zachodni posiada korzystne warunki do produkcji roślinnej. Średnia temperatura roczna pozwala roślinom na szybszą wegetację. Okres wegetacyjny roślin wynosi tu ponad 220 dni. Zimy są tu zwykle łagodniejsze niż w innych rejonach Polski. Dzięki czemu nawet bardziej wymagające uprawy mogą dobrze plonować. Rolnikom najczęściej polecam pszenicę ozimą Elixer, pszenżyto ozime Gringo, a w tym roku będę zachęcał do wypróbowania nowości – pszenicy ozimej RGT Metronom. 

Piotr Bućko, Doradca Nasienny Top Farms Nasiona, Rejon V

 

Piotr WójcikTeren, na którym pracuję, to tak naprawdę najbardziej zróżnicowana część Polski. W tych terenach zarówno gospodarstwa, jak i warunki są bardzo zróżnicowane. Dlatego, aby zminimalizować ryzyko niepowodzenia, a także być konkurencyjnym względem gospodarstw z innych regionów, oferta odmian, które przedstawiam, musi być perfekcyjnie dopasowana do potrzeb i możliwości klienta. Pszenice ozime Ostroga i LG Jutta to moje „pewniaki”. W tym roku będzie nim również Achim.

Piotr Wójcik, Doradca Nasienny Top Farms Nasiona, Rejon VI

Produkty Top Farms Nasiona dostępne są w szerokiej sieci dystrybucji w całej Polsce. Postawiliśmy na sprawdzonych i wiarygodnych dystrybutorów, którzy zapewnią dostępność nasion oraz profesjonalną obsługę.

Pracujemy z Top Farms Nasiona

 • Dlaczego Top Farms Nasiona? Bo stawiam na konkrety.

          Sławek Grzeszkowiak, Napena

 • Stawiam na jakość i dlatego Top Farms Nasiona – bo to gwarant tej jakości.

          Maria Czupak, Osadkowski Cebulski

 • Top Farms Nasiona są dobrze spozycjonowani na rynku i mają konkurencyjną ofertę. 

          Jadwiga Białecka-Zimnicka, Agroskład Ujazd

 • Top Farms Nasiona zapewnia mi produkt najwyższej jakości.

          Michał Grześkowiak, Procam

 • Top Farms Nasiona zapewnia mi dostęp do najlepszych odmian w doskonałej jakości.

          Joanna Janczenko, Scandagra

 • Ze względu na dobrą logistykę i jakość produktu.

         Adam Niewęgłowski, Osadkowski SA

 • Dobra jakość materiału siewnego i logistyki.

         Edward Rachubiński, Agrochem Puławy

 • Bo z Wami się dobrze współpracuje. 🙂

         Krzysztof Sadowski, Bazi

 • W Top Farms Nasiona cenię profesjonalizm i pozycję na rynku. 

          Tomasz Sikorski, Agrosimex

 • Cenię Top Farms Nasiona ze względu na dużą dostępność towaru premium i profesjonalizm obsługi. 

         Wojciech Szaraszewski, Agrolok

 • Top Farms Nasiona ma najlepszą jakość nasion.

         Tomasz Wrzeszcz, Tomar

 • Najwyższa jakość, aktywne doradztwo w terenie i elastyczna logistyka.

          Rafał Wyszomirski, Agrobiznes

 • Jakość plus serwis.

          Mariusz Żądłowski, ATR Agrohandel