Top Farms Nasiona Artykuły Nasiona, które zmieniły rynek
6 czerwca 2018

Nasiona, które zmieniły rynek

nasiona
Łukasz Kostyk
Łukasz Kostyk Członek Zarządu, Dyrektor Handlowy Top Farms Agro

Rozpoczynając swoją przygodę z nasiennictwem w 2008 roku dostrzegaliśmy ogromny potencjał tej branży. Przy świetnie rozwiniętej mechanizacji i chemizacji rolnictwa to właśnie nasiennictwo było dziedziną, która odstawała od reszty stawki. 

Lider na rynku nasion

Właśnie ta potrzeba pozwoliła nam stworzyć Top Farms Agro jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na wysokiej jakości kwalifikowany materiał siewny. Przez 10 lat pracy wypracowaliśmy pozycję lidera na rynku nasion zbóż, wprowadziliśmy na rynek odmiany, które są synonimem pewności i jakości w swoich grupach oraz zdobyliśmy zaufanie wielu klientów nie tylko w Polsce, ale i w Europie. To właśnie nieustanny rozwój, dążenie do doskonałości i ciągła nauka od europejskich potęg nasiennych pozwoliła nam osiągnąć sukces.

Wypracowane standardy jakości

Dzisiaj jako lider nie tylko jesteśmy dumni z efektów naszej pracy, ale także czujemy ogromną odpowiedzialność na branżę i naszych klientów. Jako największy dostawca, niezależnie od warunków musimy gwarantować stały dostęp do najlepszych odmian, w ilościach które zaspokoją potrzeby naszych klientów. Żeby to osiągnąć, musieliśmy zbudować zespół profesjonalistów i wypracować standardy jakości. Tylko taka strategia jest w stanie wyprzedzać pewne sytuacje i skutecznie reagować na zmiany i potrzeby naszych klientów.

Obietnica rozwoju

Niezmiernie cieszy fakt, że staliśmy się marką, która jest postrzegana jako synonim jakości. Dzięki temu chętnie współpracują z nami najlepsze firmy hodowlane, największe sieci dystrybucyjne oraz nowoczesne gospodarstwa rolne. Zaufanie i wieloletnie współpraca to najlepszy dowód, że robimy coś dobrze i razem osiągamy sukcesy. Na zakończenie dziękujemy wszystkim naszym partnerom i klientom, bo bez was nie byłoby to możliwe. Obiecujemy, że wciąż będziemy się rozwijać i dbać o to, żeby w następnych latach wspólnie odnosić kolejne sukcesy.