Artykuły

Susza na Dolnym Śląsku!

Na Dolnym Śląsku nadal panuje susza rolnicza, która utrudnia prace polowe. Mimo to rolnicy sieją już w tym tygodniu jęczmień, żyto i  pszenżyto ozime ze względu na prawidłowy termin siewu, który przypada na połowę września.

Czytaj dalej

By polski rolnik był zadowolony!

Odmiany, które oferuje Top Farms Agro, są dokładnie wyselekcjonowane ze wszystkich najlepszych, polskich i światowych hodowli. Dlatego idealnie nadają się do uprawy na polskie pola.

Czytaj dalej

Pszenica ozima Hondia

„Tych, którzy cenią sobie zdrowotność i zimotrwałość odmiany, dużą zdolność aklimatyzacji w trudnych warunkach pogodowych, oraz wysoki plon w dobrej jakości zachęcam do uprawy pszenicy Hondia.”

Czytaj dalej

Przyszłość branży nasiennej na jubileuszu Top Farms Agro

 Z okazji dziesięciolecia obecności firmy Top Farms Agro na polskim rynku, Top Farms Agro, właściciel marki nasiennej Top Farms Nasiona, przy współpracy z profesorem dr hab. Sławomirem Podlaskim oraz firmą Martin & Jacob opracowały raport nasienny zawierający ocenę stanu polskiego nasiennictwa oraz perspektyw rozwoju branży. W piątek, 10 sierpnia, podczas spotkania w hotelu Polonia Palace w Warszawie, opublikowane zostaną wnioski z opracowanego raportu. – Branża nasienna w Polsce ma bogatą […]

Czytaj dalej